Najwyższa jakość to
dla nas podstawa

Sprawdzona jakość

Wszystkie nasze produkty podlegają ścisłej kontroli jakości. Stawiamy na przejrzystość, tak aby wszystkie informacje o naszych produktach były łatwo dostępne dla każdego z naszych klientów. 

Stawiamy surowe wymagania przed fabrykami produkującymi nasze suplementy diety. A wszystkie surowce, z których korzystamy przy produkcji, poddawane są szczegółowej kontroli jakości przed wprowadzeniem naszych produktów na rynek.

Nasze produkty są bezpieczne dla sportowców

STR Nordic stawia sobie za cel dostarczanie suplementów diety również dla osób aktywnie uprawiających sport. W związku z tym, wszystkie nasze produkty są poddawane testom pod kątem zawartości substancji zabronionych, a wszystkie badania odbywają się w niezależnych laboratoriach. W żadnym z naszych produktów nie wykryto powyższych substancji. 

Sportowcy mogą bezpiecznie korzystać ze wszystkich produktów oferowanych przez STR Nordic.

Nasz pierwszy produkt zatwierdzony przez IFOS

W 2018 roku Heart-Friendly Omega-3 stał się pierwszym produktem w Norwegii, który otrzymał 5 gwiazdek IFOS i uzyskał certyfikat wydany przez International Fish Oil Standard.

Oznacza to, że zarówno czystość jak i wartości utleniania (TOTOX) oraz zawartość Omega-3 spełniają wyższe standardy, niż te stawiane przez WHO. Wszystkie produkty muszą przejść szereg testów i badań wykonywanych przez IFOS, aby uzyskać zatwierdzenie oraz certyfikat 5 gwiazdek.